Pracovní nabídky - výběr

Další nabídky »

Novinky

Rozhovor s Vojtou Staňkem

Vojta Staněk je fyzioterapeut, který už několik let pracuje v nemocnici National Guard v Rijádu. Zároveň je předsedou spolku Mamlaka, který v Saúdské Arábii sdružuje Čechy a Slováky. V Saúdské Arábii žije společně se svou manželkou a jejich malou dcerou, která se tam narodila. Ceký rozhovor si můžete přečíst tady.

Číst dál »

Historický okamžik!

V Saúdské Arábii budou moci o víza požádat i lidé z Česka a Slovenska a poznat tak její poklady, místní kulturu a úchvatné přírodní krásy. Zákaz alkoholu trvá, avšak Abája zakrývající celé tělo nebude pro turistky povinná. On-line víza budou stát 80 dolarů (zhruba 1 900 KČ). O vízum do Saúdské Arábie si...

Číst dál »

Jaké pozice obsadíme při osobních pohovorech v Praze?

Je nám  ctí, že jako jediná agentura ve střední Evropě přivítáme už 5. a 6. října v Praze zástupce prestižní nemocnice Security Forces Hospital. Pro Vás to znamená jedinečnou příležitost získat nadstandardně ohodnocenou práci. Cílem osobních pohovorů je obsadit tyto pozice: Zástupce ředitele pro ošetřovatelskou praxi Klinická sestra – Urgentní příjem Klinická sestra –...

Číst dál »

Archiv zpráv »

Příběhy zdravotníků

Další příběhy »
Jsem jedna ze zdravotních sester, která pracovala 24 let u lůžka v Česku. Frustrovaná těžkou prací a každou výplatou. Četla jsem... ...číst dál »
 
Blanka J.
Mirka pochází ze Slovenska, z Bratislavy, kde také studovala. Úspěšně dokončila bakalářské studium oboru porodní asistentka a navazující magisterské studium oboru... ...číst dál »
 
Mirka B.

Kalendář akcí

Kalendář akcí »

Instagram


Instagram »

Facebook