Destinace

Volná pracovní místa ve zdravotnictví zprostředkováváme zejména v bohatých zemích Perského zálivu, kde má systém zaměstnávání našich zdravotníků již několikaletou tradici. S místními partnerskými nemocnicemi úzce spolupracujeme na osobní úrovni, ať již při našich cestách do zahraničí, nebo u příležitosti návštěv jejich zástupců v sídle naší společnosti. Díky těmto nadstandardním vztahům vám poskytujeme ověřenou nabídku volných pracovních míst a kvalifikovanou podporu před vaším odletem i v průběhu celého vašeho pobytu v zahraničí.

 • Spojené Arabské Emiráty

  Spojené Arabské Emiráty

  Spojené Arabské Emiráty (SAE) se díky svému rychlému rozvoji v posledním desetiletí staly vyhledávaným místem nejen mezi turisty. Podobně jako Saúdská Arábie i SAE nabízí velmi výhodné pracovní podmínky také pro naše zdravotníky.

 • Saudská Arábie

  Saudská Arábie

  Království Saúdské Arábie je destinací, která díky svému nerostnému bohatství a nulovým daním nabízí našim zdravotníkům nejlepší platové podmínky a současně nejvyšší potenciál úspor.

 • Bahrajn

  Bahrajn

  Bahrajn je malé ostrovní království, které je považováno za kulturně a společensky nejliberálnější arabský stát. Země je velmi příjemným místem k pobytu s otevřeným multikulturním přístupem a vysokým procentem anglicky hovořících obyvatel.

 • Katar

  Katar

  Katar je moderní zemí, která se nachází na pobřeží Perského zálivu a nabízí uvolněnou atmosféru s množstvím volnočasových aktivit. Dauhá, hlavní město Kataru, své návštěvníky láká svými širokými zátokami, písečnými plážemi, luxusními hotely a velkými obchodními centry.

 • Velká Británie

  Velká Británie

  Královská rodina, čaj o páté, nádherná příroda a fotbal. To vše jsou poznávací znamení země, která vyniká svou otevřeností ke světovým moderním trendům a zároveň si zachovává své mnohaleté národní tradice.