• Vy pečujete o druhé, my pečujeme o Vás

O G5 Plus

G5 Plus - Nabídka práce v zahraničí

G5 Plus je největším českým zprostředkovatelem zaměřující se na zprostředkování nabídky práce pro zdravotníky v zahraničí.

Uchazečům nabízíme volná pracovní místa v ověřených zdravotnických zařízeních a poskytujeme také nadstandardní nabídku přípravných kurzů. Ke komunikaci s našimi uchazeči přistupujeme vždy vstřícně a s důrazem na osobní kontakt, který nám umožňuje držet si dlouhodobě vysokou úroveň poskytovaných služeb. Abychom našim uchazečům ještě lépe porozuměli a mohli flexibilně reagovat na jejich potřeby, úzce spolupracujeme s významnými organizacemi a osobnostmi z oboru zdravotnictví u nás i v zahraničí. Dlouhodobě se také angažujeme ve společenských akcích a projektech, jejichž cílem je zvýšit prestiž zdravotnických povolání.

Máme za sebou úspěšnou historii spolupráce s několika tisíci uchazeči a dnes zprostředkováváme práci zdravotníkům nejen z České republiky, ale také ze Slovenska a Polska. V G5 Plus se řídíme instrukcemi českých ministerstev a ambasád jednotlivých zemí a v souladu s nimi za naše uchazeče vyřizujeme administrativní formality potřebné pro výjezd do zahraničí. Značku G5 Plus provozuje společnost Go Global Consulting, s.r.o., IČ: 04658337, se sídlem: Václavské náměstí 17, Praha 1, 110 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 251606., která se řídí povolením Úřadu práce České republiky – generálního ředitelství č.j. UPCR-2015/84396/4., o zaměstnanosti, dle kterého zprostředkováváme práci v zahraničí bezplatně. Naším cílem je poskytovat všem uchazečům vysoce kvalitní a komplexní servis potřebný k úspěšnému získání pracovní nabídky. Chceme tak zdravotníkům umožnit získání neocenitelných životních a pracovních zkušeností.

Zjistit více »

Co nás charakterizuje

  • Mezinárodní působnost
  • Ověřené nabídky práce
  • Tým zkušených konzultantů a lektorů
  • Nabídka osobní nebo telefonické konzultace (dle preference)
  • Přípravné programy a kurzy v angličtině
  • Asistence po odletu a průběžné poradenství
  • Dodržování etického kodexu

Za uchazeče vyřizujeme také administrativu související s výjezdem až do předání letenky.

Náš tým

Tým G5 Plus

Cestou k zahraniční kariéře vás provází tým mezinárodně zkušených konzultantů a lektorů. Naši konzultanti se perfektně orientují v nabídce volných pracovních míst v našich partnerských nemocnicích, každému uchazeči jsou individuálně k dispozici během celého procesu směřujícího k získání pracovní nabídky, profesionálně zpracovávají předodletovou dokumentaci a na dálku zůstávají vašimi poradci i v průběhu vašeho pobytu v zahraničí. Tým našich lektorů tvoří profesionální učitelé anglického jazyka a zkušení zdravotníci s mezinárodní praxí.

Ing. Zuzana Babilonová, MBA a PhDr. Martin Vrba, MBA

Náš management

Ing. Zuzana Babilonova, MBA se připojila k G5 Plus již od počátku v roce 2005. Nyní je spolumajitelkou značky G5 Plus a řídí divizi recruitmentu. Společně s celým týmem G5 Plus se snaží o pozitivní vnímání české zdravotní péče v zahraničí. Získala magisterský titul v oboru ekonomie a diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze a titul MBA z New York University in Prague.

PhDr. Martin Vrba, MBA, je řídícím partnerem společnosti G5 Plus. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti řízení, zdravotnictví a vzdělávání. Je členem zahraniční rady České obchodní komory a byl zvolen předsedou Česko-saúdské obchodní komory. Ve spolupráci s dalšími veřejnými a soukromými subjekty aktivně podporuje rozvoj ekonomických vztahů mezi Českou republikou a zahraničními státy.

Historie G5 Plus

  • History