• Vy pečujete o druhé, my pečujeme o Vás

O G5 Plus

G5 Plus - Nabídka práce v zahraničí

G5 Plus je největším českým zprostředkovatelem zaměřující se na zprostředkování nabídky práce pro zdravotníky v zahraničí.

Uchazečům nabízíme volná pracovní místa v ověřených zdravotnických zařízeních a poskytujeme také nadstandardní nabídku přípravných kurzů. Ke komunikaci s našimi uchazeči přistupujeme vždy vstřícně a s důrazem na osobní kontakt, který nám umožňuje držet si dlouhodobě vysokou úroveň poskytovaných služeb. Abychom našim uchazečům ještě lépe porozuměli a mohli flexibilně reagovat na jejich potřeby, úzce spolupracujeme s významnými organizacemi a osobnostmi z oboru zdravotnictví u nás i v zahraničí. Dlouhodobě se také angažujeme ve společenských akcích a projektech, jejichž cílem je zvýšit prestiž zdravotnických povolání.

Máme za sebou úspěšnou historii spolupráce s několika tisíci uchazeči a dnes zprostředkováváme práci zdravotníkům nejen z České republiky, ale také ze Slovenska a Polska. V G5 Plus se řídíme instrukcemi českých ministerstev a ambasád jednotlivých zemí a v souladu s nimi za naše uchazeče vyřizujeme administrativní formality potřebné pro výjezd do zahraničí. Značku G5 Plus provozuje společnost Go Global Consulting, s.r.o., IČ: 04658337, se sídlem: Václavské náměstí 17, Praha 1, 110 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 251606., která se řídí povolením Úřadu práce České republiky – generálního ředitelství č.j. UPCR-2015/84396/4., o zaměstnanosti, dle kterého zprostředkováváme práci v zahraničí bezplatně. Naším cílem je poskytovat všem uchazečům vysoce kvalitní a komplexní servis potřebný k úspěšnému získání pracovní nabídky. Chceme tak zdravotníkům umožnit získání neocenitelných životních a pracovních zkušeností.

Zjistit více »

Co nás charakterizuje

  • Mezinárodní působnost
  • Ověřené nabídky práce
  • Tým zkušených konzultantů a lektorů
  • Nabídka osobní nebo telefonické konzultace (dle preference)
  • Přípravné programy a kurzy v angličtině
  • Asistence po odletu a průběžné poradenství
  • Dodržování etického kodexu

Za uchazeče vyřizujeme také administrativu související s výjezdem až do předání letenky.

Náš tým

Tým G5 Plus

Cestou k zahraniční kariéře vás provází tým mezinárodně zkušených konzultantů a lektorů. Naši konzultanti se perfektně orientují v nabídce volných pracovních míst v našich partnerských nemocnicích, každému uchazeči jsou individuálně k dispozici během celého procesu směřujícího k získání pracovní nabídky, profesionálně zpracovávají předodletovou dokumentaci a na dálku zůstávají vašimi poradci i v průběhu vašeho pobytu v zahraničí. Tým našich lektorů tvoří profesionální učitelé anglického jazyka a zkušení zdravotníci s mezinárodní praxí.

PhDr. Martin Vrba, MBA

Ředitelem G5 Plus je PhDr. Martin Vrba, MBA, který má dlouholeté zkušenosti z oblasti managementu, zdravotnictví a vzdělávání. Díky své praxi se stal členem zahraniční rady Hospodářské komory ČR a byl jmenován do funkce prezidenta Česko-saúdské obchodní komory. Spolu se svým týmem se dlouhodobě zasazuje o pozitivní vnímání kvality českého zdravotnictví v zahraničí. Ve spolupráci s dalšími veřejnými i soukromými subjekty také aktivně podporuje rozvoj ekonomických vztahů mezi ČR a zahraničními státy.

„Velmi si ceníme důvěry, kterou do nás vkládáte v souvislosti s vycestováním za prací do zahraničí a díky které vám můžeme pomáhat plnit si své sny. Jménem všech v G5 Plus vám přeji mnoho úspěchů a zážitků, které vás posunou dál.“

Martin Vrba | Ředitel G5 Plus

Historie G5 Plus

  • Historie