Nabídka práce pro zdravotníky

Volná pracovní místa v zahraničí

G5 Plus úzce spolupracuje s několika desítkami vybraných zahraničních zdravotnických zařízení ze státního i soukromého sektoru. Naše partnerské organizace disponují nadstandardním zázemím jak pro pacienty, tak pro zdravotnický personál. Jejich služby kromě běžných pacientů vyhledává i VIP klientela či členové královských rodin. Naše smluvní zdravotnická pracoviště jsou provozována v souladu s americkými či evropskými standardy (např. akreditace Joint Commission International). Díky našim pravidelným návštěvám v těchto zařízeních garantujeme nabídku pracovních míst u prověřených zaměstnavatelů.

Nabízíme volná pracovní místa v mezinárodních týmech, vysoce nadstandardní platové ohodnocení s řadou atraktivních zaměstnaneckých výhod, možnost cestovat a poznávat nové kultury a přátele, získávat nové odborné a životní zkušenosti a zdokonalit se v anglickém jazyce.

Nabídka práce v zahraničí platí pro celou řadu zdravotnických profesí.

 • Zdravotní sestra

  Zdravotní sestra

  Pozice zdravotní sestry je našimi partnerskými nemocnicemi dlouhodobě nejvíce poptávanou profesí. Zdravotní sestry jsou v zahraničí vysoce uznávány pro svou odbornost a kvalitní péči, díky čemuž se starají kromě běžných pacientů i o VIP klientelu či o členy královských rodin.

 • Fyzioterapeut a ergoterapeut

  Fyzioterapeut a ergoterapeut

  Pozice fyzioterapeuta a ergoterapeuta je po zdravotní sestře nejvíce poptávanou profesí. Fyzioterapeuti a ergoterapeuti jsou v zahraničí ceněni pro nadstandardní znalost oboru, kvalitu fyzioterapeutických postupů a především pro techniku manuální terapie.

 • Porodní asistentka

  Porodní asistentka

  V zahraničních partnerských nemocnicích mají porodní asistentky všeobecně větší kompetence a důvěru, než je zvykem v ČR. Díky tomu je možné na dané pozici získat cennou praxi a širší záběr zkušeností.

 • Lékař

  Lékař

  Lékaři pracující v našich partnerských nemocnicích pobírají oproti nelékařským profesím další nadstandardní výhody. K nim patří např. možnost získat tzv. family status, který umožňuje lékařům vycestovat a žít v zahraničí s rodinou, které zaměstnavatel zcela hradí nebo přispívá na významnou část životních nákladů (např. ubytování, pojištění či školu pro děti).