• Proč zkusit osobní pohovor?

  Proč zkusit osobní pohovor?

  Řešení pro nerozhodné? Osobní pohovory

  Proč zkusit osobní pohovory?

  Stěhování a práce v Saúdské Arábii je velkým životním krokem, který přináší spoustu očekávání, ale také pochybností. Kandidáti se ptají sami sebe, zda na to mají, zda to zvládnou, zda je jejich angličtina dostatečně dobrá. V této prvotní fázi je také nutné připravovat dokumenty, což stojí čas a peníze a do toho se nikomu nechce, zvláště když není 100% rozhodnutý.

  Řešení pro nerozhodné? Osobní pohovory
  Představa osobního pohovoru může být pro někoho stresující, ale věřte nám, že pozitiva převažují!
  Obrovskou výhodou osobních pohovorů je fakt, že nemusíte dopředu připravovat dokumentaci. To znamená, že nemusíte investovat čas ani peníze do ověřování a překládání dokumentů. K pohovoru potřebujeme pouze Váš životopis v angličtině.

  Váš úspěch je i naším úspěchem… aneb Vy pečujeme o druhé, my pečujeme o Vás! Naši konzultanti a lektoři Vás připraví na pohovory tak, aby to pro Vás byla procházka růžovým sadem. Proberou s Vámi klasické otázky, dají Vám tipy k pohovoru, pomohou Vám zlepšit angličtinu. A kdo to zaplatí? Naši práci platí nemocnice, nikdy ne kandidáti. Proto nikdy neplatíte poplatky za náš servis! A co víc? Nenecháme Vás v tom samotné ani během pohovoru, u kterého vždy sedí jeden z našich zkušených konzultantů.

  Výsledek pohovoru budete znát okamžitě, nemusíte tedy čekat dlouhé dny na vyjádření nemocnice. Pokud se rozhodnete nabídku nemocnice přece jenom nepřijmout, je to Vaše svobodné rozhodnutí, které nevede k žádným sankcím. Účast na pohovoru je zcela nezávazná.

  Osobní pohovor znamená největší šanci na úspěch. Standardně pohovory probíhají online, často přes aplikaci Whatsapp. Při osobním kontaktu však lépe ukážete svoji osobnost, své znalosti a odpadnou Vám starosti se špatným signálem.

  Chápeme, že pracovní prostředí je důležité. U osobních pohovorů máte příležitost potkat svého potenciálního budoucího zaměstnavatele a můžete se zeptat na všechno, co Vás zajímá.

  Jdu do toho! Jak postupovat?
  1. Pošlete nám životopis na email info@g5plus.cz
  2. Domluvíme si telefonickou/osobní konzultaci, během které Vám sdělíme všechny informace.
  3. Připravíme Vás na pohovor – první pohovory se konají již 5. a 6.10.!
  4. Po pohovoru se rozhodnete, jak postupovat dále. Pokud přijmete nabídku, pustíme se okamžitě do celého procesu. Pokud nabídku nepřijmete, buď se rozloučíme, anebo Vám nabídneme jiné možnosti.
  Nebojte se nás zeptat na všechno, co Vás zajímá! Celý náš tým je tu pro Vás!

  Kontakt:
  info@g5plus.cz
   +420 733 126 965